سلام فعاليتها علاقمنديها هديه ها لينکها

درباره‌ی من و اين سايت

   به سايت شخصی من خوش آمديد!
   من حميد رضا محمدی، اهل سنجان (از شهرهای استان مرکزی واقع در پنج کيلومتری اراک) فارغ‌التحصيل مهندسی نرم افزار دانشگاه اصفهان هستم و اين سايت، سايت شخصی من است که قرار است انعکاس دهنده فعاليتها و علاقمنديهای شخصی يا کاری من باشد.
   همچنان که از مطالب سايت آشکار است بهانه‌ی اوليه‌ی ايجاد اين سايت ايجاد يک پشتيبان راه دور برای دستاوردهای پروژه‌ی پايانی من و همچنين عرضه‌ی نتايج آن برای استفاده‌ی علاقمندان به موضوع بوده که نهايتا و با پايان آن کار فرصت مناسبی برای سر و شکل دادن به اين سايت و تبديل آن به يک پايگاه شخصی برای انعکاس علاقمنديها و فعاليتهايم دست داد که حاصل آن صفحاتی است که پيش روی شما قرار دارد.
   مطالب قسمت فارسی دربرگيرنده‌ی تمام مطالب بخش انگليسی سايت است که حدود دو ماه و نيم زودتر يعنی در اواخر خردادماه ۸۱ در دسترس قرار گرفته است. علاوه بر آن پايان‌نامه‌ی کارشناسی من در صفحه‌ی فعاليتها و مجموعه‌ی کوچکی از شعر[واره!]های من که سرودن آنها زمانی از علاقمنديهای عمده‌ی من به شمار می رفت در صفحه‌ی علاقمنديها مطالبی هستند که در صفحات فارسی اضافه بر مطالب بخش انگليسی قرار داده شده اند.
   برای مشاهده‌ی بدون اشکال سايت از مرورگر اينترنت اکسپلورر ۵ يا ويرايشهای بالاتر آن استفاده کنيد. اگر عمق رنگ مونيتور را روی ۳۲ يا ۲۴بيت تنظيم کنيد مشکلی در مشاهده‌ی قسمتهای گرافيکی نخواهيد داشت.
   اگر نظری در مورد سايت من داريد، اشکالی در آن مشاهده کرده ايد، به موضوع پروژه‌ی پايانی من علاقه داريد و... می توانيد با آدرس hamidreza_mo@mail.com با من تماس بگيريد. علاوه بر آن می توانيد نظرها و پيامهای کوتاهتان را در صفحه‌ی يادداشت بازديدکننده باقی بگذاريد.